Piłka Nożna Wiki
Eksploruj
Strona główna
Dyskutuj
Wszystkie artykuły
Społeczność
Interaktywne mapy
Ostatnie blogi
Popularne strony
Najczęściej odwiedzane artykuły
Piłkarskie Rekordy
Złota Piłka
Reprezentacja Niemiec
Jude Bellingham
Reprezentacja Polski
Kim Min-jae
Zinedine Zidane - francuski technik
Piłkarze
Denis Law
Gordon Banks
Antonín Panenka
Robert Lewandowski
Adam Ryczkowski
Aleksandyr Tonew
Amir Spahić
Polscy piłkarze
Michał Pazdan
Robert Lewandowski
Adam Kokoszka
Adam Ryczkowski
Aleksander Wandzel
Artur Boruc
Bartosz Szeliga
Społeczność
Ostatnie wpisy na blogach
Pomoc
Podstawy
Edycja
Administracja
Zaawansowane narzędzia
Wszystkie tematy pomocy…
FANDOM
Gry
Filmy
TV
Wiki
Odkrywaj wiki
Centrum Społeczności
Utwórz wiki
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Zaloguj się
Advertisement
Zaloguj się
Zarejestruj się
Piłka Nożna Wiki
685
stron
Eksploruj
Strona główna
Dyskutuj
Wszystkie artykuły
Społeczność
Interaktywne mapy
Ostatnie blogi
Popularne strony
Najczęściej odwiedzane artykuły
Piłkarskie Rekordy
Złota Piłka
Reprezentacja Niemiec
Jude Bellingham
Reprezentacja Polski
Kim Min-jae
Zinedine Zidane - francuski technik
Piłkarze
Denis Law
Gordon Banks
Antonín Panenka
Robert Lewandowski
Adam Ryczkowski
Aleksandyr Tonew
Amir Spahić
Polscy piłkarze
Michał Pazdan
Robert Lewandowski
Adam Kokoszka
Adam Ryczkowski
Aleksander Wandzel
Artur Boruc
Bartosz Szeliga
Społeczność
Ostatnie wpisy na blogach
Pomoc
Podstawy
Edycja
Administracja
Zaawansowane narzędzia
Wszystkie tematy pomocy…
14.10.1934 - Łotwa - Polska
Edytuj
Edytuj kod źródłowy
Wyświetl historię
Dyskusja (0)
Niedziela, 14 Październik 1934
JKS Stadion, Ryga – Widzów: 5 000
ŁOTWA
2:6
(2:4)
POLSKA
Łotwa:
BR
Harijs Lazdiņš (
Olimpija Liepāja
)
OB
Fēlikss Zandbergs (
ASK Ryga
)
OB
Rūdolfs Slavišens (
RFK Ryga
)
OB
Aņisims Pavlovs (
Rīga Vanderer
)
20'
OB
Jānis Lidmanis (
RFK Ryga
)
PO
Alberts Šeibelis
(
Rīga Vanderer
)
PO
Arnolds Tauriņš (
RFK Ryga
)
PO
Hermanis Jēnihs (
Rīga Vanderer
)
3'
NA
Aleksandars Priede (
RFK Ryga
)
31'
32'
NA
Hugo Vītols (
Rīga Vanderer
)
NA
Vaclavs Borduško (
Rīga Vanderer
)
Zmiany:
OB
Aleksandars Stankus (
Olimpija Liepāja
)
20'
NA
Jānis Rozītis (
RFK Ryga
)
32'
Trener:
-
Polska:
BR
Stefan Domański (
Warszawianka Warszawa
)
OB
Władysław Karasiak (
WKS Łódź
)
OB
Antoni Gałecki (
ŁKS Łódź
)
OB
Marian Schaller (
Legia Warszawa
)
OB
Władysław Szczepaniak
(
Polonia Warszawa
)
PO
Konstanty Haliszka (
Garbarnia Kraków
)
PO
Witold Wypijewski (
Legia Warszawa
)
PO
Ryszard Łysakowski (
Legia Warszawa
)
30'
NA
Teodor Peterek (
Ruch Hajduki Wielkie
)
45'(k)
NA
Karol Pazurek (
Garbarnia Kraków
)
10'
NA
Gerard Wodarz (
Ruch Hajduki Wielkie
)
15'
55'
63'
Zmiany:
Trener:
Józef Kałuża
Sędzia główny:
Esko Pekkonen
Advertisement
Follow on IG
TikTok
Join Fan Lab